Blogg.sk - cestovanie, filmy, hudba, život

Kto je autor: Volám sa Peter a som 25 ročný grafik, cestovateľ a bloger. Mám rád filmy, beh, kopce, hudbu a život podľa vlastných predstáv.

Môj rok 2016 - čo sa podarilo a čo nie?

Moje zhrnutie roka 2016. Na obrázku izraelská cesta v Negevskej púšti Rok 2016 bol pre mňa jedným z najlepších v živote. Minimálne čo sa týka cestovania, slobodného života a sebarozvoja. Horšie to bolo s prácou: zarobil som menej a tento rok som si nad zákazkami a klientami ponadával oveľa viac ako tie minulé. Stále ma to však baví, peniaze nie sú priorita a sloboda a cestovanie je u mňa na prvom mieste, takže webdesignu sa tak ľahko nevzdám. Len poznamenám, že tento krátky článok vznikol čisto sebecky, aby som si zosumarizoval svoj doterajší rok. Možno však niekoho inšpiruje k tomu, aby zavesil svoju prácu na klinec a stal sa digitálnym nomádom. Jednoznačne sa tak dá za rok postíhať a zažiť viac :-)

Chrámy v Bagane, Mjanmarsko.

Rok 2016 v skratke

Čo mi nevyšlo:

Predsavzatia do nového roka:

Čo vám želám do nového roka?

Do Nového roka prajem, aby ste snívali a neboli vždy len realistami, pracovali na sebe a viac cestovali, pretože je to najjednoduchší spôsob ako získať rozhľad a nadhľad, v dnešnom svete tak potrebný. Choďte si za svojími cieľmi a verte si, pretože ako vraví môj obľúbený citát: „Či už si myslíte, že TO dokážete, alebo, že TO nedokážete, v každom prípade máte pravdu.“ – Henry Ford. Nech sa v roku 2017 darí! :)

Edit po roku: Ak vás zaujíma, aký bol môj rok 2017, pozrite sa na moje zbesilé cestovanie v článku Ako vyzerá zbesilý rok v živote cestovateľa? Môj príbeh, výdavky a štatistiky

pošli do vybrali.sme.sk | vytlačiť článok |

Komentáre k textu:

Formulár pre nový komentár
[1]
Lukas mejl web 9. 1. 2017 Po 15.28

Koukám, že ses nenudil. Tohle normálně člověk stihne za 5–10 let, ty za rok ;-) Škoda, že takových zážitků a tak málo o tom napsáno, nebo přispíváš ještě někam jinám?

[2]
Zdenka mejl 8. 3. 2017 St 14.03

Super, držím ti palce. Zdenka – vodárka z Levíc.

[3]
elim mejl web 5. 4. 2020 Ne 12.19

Výrobca bezporuchových betónových nádrží s certifikátom Európskej únie o bezpečnosti pri používaní, ochrane zdravia a ochrane životného prostredia. Ponúkame masívne betónové nádrže prispôsobené individuálnym potrebám zákazníka. Vyrábame obdĺžnikové, jednokomorové kombinované, dvojkomorové a viackomorové septiky s možnosťou prepravy a profesionálnej montáže po celej krajine. V ponuke sú aj ďalšie prvky, ako sú príjazdové rampy, liatinové otvory, prielezy a šachty. Ak chcete získať cenovú ponuku, obráťte sa priamo na našu spoločnosť. http://betonovezumpy-kamal.sk/

Pridaj komentár!