Blogg.sk - cestovanie, filmy, hudba, život

Kto je autor: Volám sa Peter a som 25 ročný grafik, cestovateľ a bloger. Mám rád filmy, beh, kopce, hudbu a život podľa vlastných predstáv.

Kto je Peter Kincel

Grafik, webdizajnér, cestovateľ a bloger

Bungalovy na ostrove Ko Phangan Som 26 ročný grafik a webdizajnér, ktorý miluje slobodu a preto už 6 rokov podnikám na voľnej nohe. Vždy som chcel dosiahnuť to, aby som väčšinu dňa nemusel stráviť v zamestnaní, aby som nemusel vstávať na budík a aby mi za chrbtom nestál šéf. To sa mi podarilo – šéfujem sám sebe, vyberám si čo chcem robiť a môžem pracovať z hocijakého miesta na svete. Kvôli tomu ma moje živobytie stále baví.

Mojou najväčšou záľubou je cestovanie. Svet je obrovský a úžasný, tak prečo ho trochu nepreskúmať? Počas cestovania žijem v prítomnosti a každý deň objavujem a zažívam niečo nové. A tie zážitky mi nikto nevezme do konca života. Keď cestujem, mám pocit, že svoj život žijem naplno a som vtedy skutočne sám sebou. Proste „The road is where I belong“ :)

Okrem toho mám rád turistiku, ako amatér si občas zahrám na gitare, snažím sa zdokonaľovať vo fotení, často chodím na koncerty a festivaly, milujem lyžovanie, veľa behám a zaujímam sa o filmy a kinematografiu. Na blog píšem o veciach, ktoré ma bavia a zároveň sa snažím dosiahnuť, aby boli články nápomocné a inšpiratívne aj pre ostatných.

Čo som precestoval

Navštívené festivaly

Moje cestovateľské ciele do budúcna